



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpatest beépített LED-fényforrással.Az RGB funkcióval szabadon váltogathatja a fény színét.Állítható színhőmérséklet: 3000 - 6500K.A fényerő fokozatmentesen szabályozható.TUYA alkalmazáson keresztül vezérelhető (kompatibilis iOS-szel és Androiddal).Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz - csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal/Irányítás telefonnal |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 4400 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Gyártó | Telefunken |



Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás