










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa PIR mozgásérzékelővel. Érzékelési távolság: 6-8 m. A szenzor aktiválásához szükséges megvilágítás: < 2000 lux.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Gyártó | Brilagi |

Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fém
Raktáron


Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, bronz
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás