







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kültéri lámpa LED technológiával.Ideális kert, út vagy terasz megvilágításához.Színhőmérséklet: 2700K.Védettség: IP44.Tápegység nem tartozék.
| Feszültség | 12V |
|---|---|
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Stílus | Egyéb |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | GARDENLINK 12V Philips, LOW VOLTAGE Hue |
| Gyártó | Philips |

Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém, műanyag
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, 12V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás