






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 13 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 13190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/2700 K/6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1700 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Alak | Négyzetes |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |




Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos
Raktáron

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás