



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED olvasólámpa. Klipszes rögzítés. 3 fokozatban dimmelhető. Rugalmas lámpa kar. USB töltés (tartozék). Világítási idő: 30 óra (minimum teljesítmény), 6 óra (maximum teljesítmény). Töltési idő: 2 óra A lámpa megfelel az EyeComfort követelményeknek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Csipeszes | Igen |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Típus | Lámpa klipsszel |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 200 lm |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Elem élettartam | 30 h |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Stílus | Egyéb |
| Bekötés módja | USB |
| Series | ROCK Philips, DONUTCLIP Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
Szépen világít, tetszik, hogy a csipesz pont eléggé erősen tart, de nem roncsolja a fa bútort.

LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron