Sötétítő függöny DREAM VELVET 140x250 cm, kőolaj színű Felfüggesztés: Fém gyűrűk
Méretek 101-200×201-300 cm
Variáns kiválasztása:Sötétítő függöny DREAM VELVET 140x250 cm, kőolaj színű Felfüggesztés: Fém gyűrűk
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4404 Ft
Előző árak
- 2026. 03. 30. - 4404 Ft
- 2026. 03. 24. - 4404 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Kőolaj színű Méret Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fémgyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítsd Ne tisztítsd vegyszeresen Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcseleme A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a szoba megjelenésében, hanem a funkciójában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a privát szférát és hozzájárulhatnak az enteriőr eleganciájához vagy otthonos hangulatához. A megfelelően kiválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret vagy melegséget és kényelmet sugározhatnak. Akár praktikus sötétítő függönyöket, akár könnyű, légies változatokat keres, mindig illeszkedjenek otthona általános stílusához.
Méretek
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
Specifikációk
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
Ajánljuk

Goldea pamut drapéria - kamilla virágok 240x150 cm
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Goldea pamut drapéria - szívecskék, zsálya színű alapon 240x150 cm
Kész, pamut
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Goldea pamut drapéria - zsálya színű kockás 280x150 cm
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Goldea dekor függöny - színes tulipánok 280x150 cm
Kész, poliészter
Raktáron
Goldea dekoratív drapéria - olivák 280x150 cm
Kész, poliészter, egyszínű
RaktáronA(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szürke TROPIKAL függőszék állvánnyal és szürke párnával
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Kis kinyitható kanapé ROSA, szürkésbarna/fekete
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
MATHE fehér szekrény
87×32×30 cm, álló, lábakkal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
UMEKO étkezőasztal sonoma tölgy dekorációval 120x80
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőszobaszekrény LAVORANO 110x60 cm, fehér
110×60×30 cm, álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
GREEK krém törölköző 50 x 90 cm, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőszobai komód LEHAC, fehér
82×55×30 cm, álló, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut paplan és párna szett kiságyba FAIRYLAND, M méret
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
BAMBOO zöld bambusz fürdőlepedő 70 x 140 cm, 70% bambuszszál | 30% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható íróasztal ZARIMO 80×40 cm, sonoma tölgy
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vászon ágynemű kiságyba DUSTY PINK, M-es méret
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Vászon ágynemű garnitúra paplan és párna kiságyba STONE GREY, S-es méret
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 60x110 cm homokszínű, 100% pamut
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
CLARYSSE ELEGANCE törölköző 70x140 cm homokszínű, 100% pamut
70×140 cm, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Étkező szett 1 + 4, fehér TESSA asztal 120x60 cm tölgy dekor + bézs BALI MARK szék bükkfa lábakkal
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron














