

Méretek 164×59×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 59 851 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- SOKOLDALÚ MEGOLDÁS: Ez a többfunkciós bútor egy kabinetből, négy polcból, két fiókból és egy lapos panelből áll, ami tökéletes a dolgok rendszerezésére és elérhetőségük biztosítására - RUGALMAS POLCOK: Kiválóan alkalmas konyhai vagy nappali tálalószekrénynek, állítható felső és alsó polcokkal három különböző magasságban, hogy az igényeid szerint alakíthasd a teret - ELEGÁNS ÜVEG AJTÓK: Biztosítsd kedvenc tárgyaid vagy könyveid bemutatását elegáns üvegajtók mögött, ezáltal hozzáadva egy csipetnyi eleganciát és bájt a tálalószekrényhez, miközben fokozza a funkcióját. - MINŐSÉG ÉS BIZTONSÁG: Magas minőségű forgácslapból készült, könnyen karbantartható melamin borítással, ez a nappali bútor tartósságot biztosít, és tartalmaz egy tippelés ellen védő készletet a biztonság és stabilitás érdekében - MÉRETEK: Összesített méretek: 59H x 30Sz x 164Ma cm. Teherbírás: 60 kg (összesen), 10 kg (polc), 5 kg (fiók). Szerelés szükséges
| Szélesség: | 59 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 164 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×80×40 cm, modern stílusú, magasfényű
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron