





Méretek 60×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a dohányzóasztal az érdekes dizájn mellett a praktikusság és a széles színválaszték ötvözetét kínálja. Az asztallap alá rejtett 40 cm-es bővítőlappal 160 cm-re nagyobbítható az asztal. A nagyobb felületet minden bizonnyal jól fog jönni a vendégek fogadásakor, vagy a családi vagy baráti összejöveteleken.
| Mélység: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 60 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Magas |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 44 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

60×70 cm, modern stílusú, matt

60×70 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
195×63×43 cm, modern stílusú, matt

Matt, diófa, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Matt, tölgyfa, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, kőrisfa, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Modern stílusú, matt, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, modern stílusú, matt

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa