









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kellemesebbé mindennapjait okos termékekkel. Energiatakarékosság és környezetbarát működés: hatékonyan javítja az életminőséget és kielégíti a vásárlók különböző igényeit — az intelligens világítás előnyeit minden fogyasztó élvezheti. Magas hatékonyságú LED fényforrás: kiváló színvisszaadás, nagy fényerő, energiatakarékosság és környezetbarát üzemelés. A fényerő és a színhőmérséklet szabályozható, a meleg fehértől a hideg fehérig. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés a AigoSmart alkalmazással (mind iOS, mind Android rendszereken). Kompatibilis a Amazon Alexa és Google Assistant.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Funkció | RGB/LED technológia/Alexa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 98 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
Raktáron


Középfehér
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás




Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás