

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti LED lámpa. Állítható fényerő és színhőmérséklet (3000K-tól 6000K-ig). Memória funkció - a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megmaradnak, amíg nem módosítja azokat. IP44 - a lámpa fröccsenő víz ellen védett. A távirányító a csomag része.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Hely | Fürdőszoba/Nappali/Hálószoba |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető távirányítóval/Távirányító |
| Alak | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Series | NADI Zuma Line, ORBITRAL Zuma Line, COLIS Zuma Line |
| Gyártó | Zuma Line |



Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás