Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 17 890 Ft
- 2025. 11. 27. - 17 890 Ft
- 2025. 10. 07. - 16 290 Ft
- 2025. 08. 29. - 14 690 Ft
- 2025. 08. 22. - 12 490 Ft
- 2025. 07. 15. - 11 390 Ft
- 2025. 06. 17. - 10 190 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a MAXLED márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 250 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | FELIZ MaxLed |
| Gyártó | MAXLED |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Gyönyörű fény
Ajánljuk

LED panel fehér téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Raktáron
LED panel fekete téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, okos
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete 120 cm beépített LED-del, dim to warm - Liv
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
EGLO 90048 - AMADORA függeszték 3xE27/60W
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1175 - XS3 - Függeszték XSARA 3xE27/60W/230V
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 83404 - Mennyezeti lámpa ELLA 2xE27/60W/230V
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95689 - LED Mennyezeti lámpa SORRENTA 1 LED/16W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 68397-12 - LED Mennyezeti lámpa MATHILDA LED/12W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 16489/93/P0 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN STRATOSPHERE 2xLED/4,5W/230V IP44
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucide 19600/01/31 - HESTER asztali lámpa 1xGU10/7W/230V fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás































































