


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Nincs szükséged Wi-Fi-re vagy adapterre. Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes Android és iOS alkalmazás. Folyamatos fényerőszabályozás (0-100%). 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Előre beállított színbeállítások. Lehetőség a fény be- és kikapcsolási idejének beállítására. Időzítő - 30 perc után kikapcsol. A lámpák távirányítóval és mobiltelefonnal egyszerre vezérelhetők. A távirányító tartozék.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/Irányítás telefonnal/Alexa |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 285 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4150 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32,5 W |
| Series | SALOBRENA-A Eglo, SALOBRENA 1 Eglo, SALOBRENA Eglo, SALOBRENA-M Eglo, SALOBRENA-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, okos
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás