







Méretek 84×200×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L-alakú sarokkanapé Méret: 200 cm-ig Szín: Mustársárga Huzat: Itaka 33 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom, enyhén velúros szerkezetű szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugók és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömörfa és faforgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 200 cm Mélység: 143 cm Magasság: 84 cm / 74,5 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülés magassága: 38 cm Ülőfelület mélysége: 53 cm / 105 cm Lábak magassága: 4 cm Fekvőfelület: 118 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 73 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőfelülete alatt Cipzáras díszpárnák (3 db), aprított PU habbal töltve 2 kisméretű díszpárna cipzárral A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A kanapé belsejében található faforgácslap dekorációja eltérhet a termékfotótól Alvó mód Kihúzhatóság: Igen Ágy méret: 118 x 200 cm Kihúzás típusa: Manuális, lehajtható háttámlával ITAKA szövet Az ITAKA szövetet finom, sima szerkezet és elegáns megjelenés jellemzi, amely remekül érvényesül modern és klasszikus enteriőrben egyaránt. A szövet kellemes tapintású, ugyanakkor nagyon erős és ellenálló a mindennapi használattal szemben. A hidrofób kezelés korlátozza a folyadékok beszívódását, az antipillingkezelés pedig megakadályozza a bolyhosodást, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. A szövet gyermekek és háziállatok számára is biztonságos, ülőgarnitúrák, fotelek, székek és egyéb lakberendezési kiegészítők kárpitozására alkalmas. 100% poliészterből készült. A szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, az ún. Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között figyelik meg, hogy hány ciklus után kezdi a szövet a kopás jeleit mutatni – minél magasabb a szám, annál magasabb az ellenállás. Az ITAKA szövet 100 000 ciklusos értéket ér el, ami a rendkívül ellenálló kárpitozási anyagok közé sorolja, melyek intenzíven használt háztartásokba is alkalmasak.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4 cm |
| Ülésmélység | 105 cm, 53 cm |
| Súly | 73 kg |
| Kanapé alvófelület | 118 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Alak | L alakú |

75-84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú

84×200×143 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, balos, jobbos

80×230×102-170 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron