







Méretek 84×200×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L alakú sarokkanapé Méret: 200 cm-ig Szín: Krém Huzat: Cosmic 10 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülés típusa: Hullámrugók és kárpitozási hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 200 cm Mélység: 143 cm Magasság: 84 cm / 74,5 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 53 cm / 105 cm Lábak magassága: 4 cm Fekvőfelület: 118 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 73 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrésze alatt Háttámlapárnák cipzárral (3 db), zúzott PU habbal töltve 2 kis díszpárna cipzárral A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: Az ülőgarnitúra belsejében lévő forgácslap díszítése eltérhet a termékfotótól Ágyfunkció Kihúzható: Igen Ágy mérete: 118 x 200 cm A kihúzás típusa: Kézi dönthető háttámla Cosmic szövet A Cosmic szövet strukturált velúr , amely 100% poliészterből készül, és a luxus megjelenést a mindennapi használatra való magas ellenállással ötvözi. A 240 g/m²-es súlynak köszönhetően szilárd és kiváló minőségű érzetet kelt, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. A Martindale kopásteszt szerint 50 000 ciklust ér el, így ideális választás nagyobb igénybevételű háztartások kárpitozott bútoraihoz. A bolyhosodás elleni ellenállás 4/5, és a fényállóság 4/5 garantálja, hogy a szövet sokáig megőrzi megjelenését és színeit . Praktikus előnye az korlátozott folyadékfelvétel , amely megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic alkalmas kanapékhoz, sarok ülőgarnitúrákhoz, fotelekhez és dekoratív kiegészítőkhöz. Ellenállósága miatt kiváló választás háziállatos háztartásokban is. A szép megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk a rendszeres porszívózást puha fejjel és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítását nedves ruhával.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Párnákkal | Igen |
| Termék színe | Krém |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4 cm |
| Ülésmélység | 105 cm, 53 cm |
| Súly | 73 kg |
| Kanapé fekvőfelület | 118 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Forma | L alakú |

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 2 hét múlva
83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

77-90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
82×246×145 cm, ágyazható, modern stílusú

75-84×200×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron