







Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Bézs Fém: Fekete Méretek Szék szélessége: 45 cm Ülés szélessége: 44,5 cm Szék mélysége: 54 cm Ülés mélysége: 39,5 cm Magasság: 86,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Szétszerelt állapotban szállítjuk. A semleges színek nagyszerű alapot jelentenek minden belső tér számára. Ha a semleges tónusokat egy élénk színnel keverjük, tökéletesen könnyed tér jön létre. Inspirálódjon a skandináv országokból, amelyek finom színeket természetes anyagokkal kombinálnak. A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, ráadásul teljesen funkcionálisak és praktikusak. A Világos bézs bársony étkezőszék Libra az étkező ékessége lesz. Egészítse ki a széket egy világos fa asztallal. Az étkezőben válassza a visszafogott kiegészítőket, amelyek hasznosak. Válassza a len függő cserepeket, amelyekbe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket ültethet. Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete, Bézs |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Súly | 4 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron

87×53×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×53×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron