




Méretek 85×57×47 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet Bluvel 28 Fém Szín Bézs Fekete matt Méretek Szélesség: 57 cm Ülőmélység: 47 cm Magasság: 85 cm Ülőmagasság: 47 cm Súly: 7,13 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Szállítva lapra szerelve
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 47 cm |

85×57×47 cm, kárpitozott, fém

85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
86×44 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

78×49×55 cm, fa, modern stílusú

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 9 webáruházban
Ingyenes szállítás
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron