






Méretek 83×56×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet Porszórt acél Szín Barna Fekete Méretek Ülőfelület szélessége: 41 cm Teljes szélesség: 56 cm Ülőfelület mélysége: 45 cm Teljes mélység: 62 cm Magasság: 83,5 cm Ülőfelület magassága: 48 cm Karfa magassága: 62 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,6 kg Kialakítás Elegáns megjelenés Könnyen karbantartható - a bársony anyag ellenáll a szennyeződéseknek Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Lapraszerelten szállítva - egyszerű összeszerelés Bársony étkezőszékek elegáns és kényelmes megoldást nyújtanak minden étkezőbe vagy konyhai sarokba. A puha bársony felület luxus megjelenést kölcsönöz, miközben lágy párnázat és ergonomikus forma biztosítja a kényelmet hosszabb ülések során is. Ez a széktípus nemcsak praktikus bútordarab, hanem egy kiemelkedő dizájnelem is, amely első pillantásra lenyűgöz. Kitűnően alkalmas mindennapi étkezéshez , valamint alkalmi vendéglátásra is. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Barna |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat | Párnázással |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kialakítás | Fotel szék |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 5,6 kg |

83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
87×58×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

83×56×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×59×62 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás

84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 13 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron

76-83×120×58 cm, forgó, fa
Ingyenes szállítás
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron