







Méretek 90×43×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Fekete Fém: Fekete Méretek ( ± 1 cm) Szélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésszélesség: 43 cm Ülésmélység: 38,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtlen dizájn finom tűzéssel A kárpit anyaga OEKO-TEX ® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik Erős fém lábak porlakkozással Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőhöz az örökzöld növények, színes terítők és a nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely biztosítja a fényt még a rövid nappalok idején is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik egy skandináv országok által ihletett étkezőbe. Nagyszerűen néznek ki az különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változásoktól. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Súly | 4,2 kg |
| Ülésmélység | 38,5 cm |

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×43×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém

88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Matracvédő
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron