




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 135 g/m² Szín Mentás Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Praktikus tanácsok Az ágynemű első használata előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és összezárt cipzárral mossa Használjon a szövet és szín szerinti mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 × 200 cm: 1 db huzat a takaróra 140 × 200 cm | 1 db Párnahuzat 70 × 90 cm Ágynemű 140 × 220 cm: 1 db huzat a takaróra 140 × 220 cm | 1 db Párnahuzat 70 × 90 cm Musselin ágynemű A Musselin ágynemű 100% pamutból rendkívül könnyű, légies és kellemes tapintású – ideális nyári hónapokra és egész éves kényelemre. Kiváló minőségű, természetes fonalból készült nyitott szövésű szálakkal, amely nagy légáteresztőképességet és gyors száradást biztosít. Finomsága miatt érzékeny bőrre is alkalmas. Nem igényel vasalást, minden mosással még puhábbá válik, és természetes gyűrött megjelenése szépen illeszkedik a skandináv, boho, valamint természetes belső téri stílushoz.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
200×200 cm, szatén, francia
Raktáron
Mikroszálas, francia, 100% poliészter
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron

Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, virágos, egyszemélyes
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron