








Méretek 80-96×63×63 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet (chenille): Szürke Fém: fekete (matt) Műanyag Méretek Szélesség: 63 cm Ülőfelület szélessége: 42 cm Mélység: 63 cm Ülőmélység: 45 cm Magasság: 80–96 cm Ülésmagasság: 42–58 cm Súly: 19,8 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás A szett csomagja a következőket tartalmazza: 2 db szék NERIS Ergonomikusan kialakított ülés Stabil négyágú alap (kerekek nélkül) Állítható ülésmagasság 360°-os forgási lehetőség Magas minőség és modern design Szétszerelt állapotban szállítjuk Ez az irodai szék kiválóan kiegészíti a munkaterületet, és nemcsak funkcionális, hanem stílusos megjelenést is hoz. A kényelmes kárpitozásnak és a stabil szerkezetnek köszönhetően megbízható társ lesz a mindennapi feladatok során. Az elegáns design pedig szépen illeszkedik a modern otthon vagy iroda enteriőrjébe, és hozzájárul a kellemes légkör megteremtéséhez, amelyben jobban tud koncentrálni és pihenni.
| Szélesség: | 63 cm |
|---|---|
| Mélység: | 63 cm |
| Magasság: | 80-96 cm |
| Ergonomikus | Igen |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kerekek | Kerekek nélkül |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmélység | 45 cm |
| Ülés magasság | 42 - 58 cm |
| Ülésszélesség | 42 cm |

Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
117-127×62×49 cm, ergonomikus, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
80-89×60×65 cm, ergonomikus, szövet

80-89×60×65 cm, ergonomikus, forgó
Kiszállítás 1 hét múlva
Szövet, forgó
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
80-89×60×65 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
80-89×60×65 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
95×55×52 cm, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron

Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
67×65 cm, ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron