








Méretek 75×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bútorlap: Fehér Méretek Hossz: 120 cm Szélesség: 60 cm Asztal magassága: 75 cm Súly: 27 kg Kialakítás Munkasztal dolgozószobába vagy gyerekszobába Minimalista design tiszta vonalakkal Praktikus kábelrekesz Nem alkalmas mászásra vagy felállásra Szétszerelve szállítva 1 csomag: 123 x 62 x 7cm; 27kg Személyes sarka az otthoni munkához Az otthoni iroda a modern élet szerves részévé vált. Hozzon létre egy kényelmes munkateret, amely lehetővé teszi, hogy koncentráljon, produktív legyen és jól érezze magát egyszerre. A jól megválasztott munkasztal az otthoni munkahely alapja – funkcionális, esztétikus és kényelmes. A mindennapi munkaritmusa megérdemel egy helyet, amely minden lépésben támogatja.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Sarok | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Polc | Polc nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Felület | Matt |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Kinézet | Íróasztalok |
| Lap anyaga | Faforgács |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Méret | Kicsi |

75×60 cm, sarok

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos
Raktáron
Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
76×94×63 cm, fiókos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
75×60 cm, laminált, sarok
Kiszállítás 1 hét múlva
Fiókos, fa, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
75×60×120 cm, fiókos, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, sarok
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron