Hasonlítsd össze az árakat 41 800 Ft-tól 50 900 Ft-ig 5 webáruházban:
Sorela irodai szék, szürke
Válogatott ajánlatok
Válassz 5 üzlet közül 41 800 Ft és 50 900 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3533 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 04. 28. - 46 123 Ft
- 2026. 04. 23. - 46 123 Ft
- 2026. 04. 15. - 46 802 Ft
- 2026. 01. 20. - 46 029 Ft
- 2025. 04. 18. - 48 151 Ft
- 2026. 04. 28. - 41 800 Ft
- 2026. 04. 23. - 41 800 Ft
- 2026. 04. 15. - 42 500 Ft
- 2026. 01. 20. - 42 590 Ft
- 2025. 04. 18. - 45 466 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Sorela irodai székFő jellemzőkÁllítható magasság (108-119 cm)Maximális teherbírás: 120 kgBillenő mechanizmus pozíció rögzítésselPuha padlókhoz alkalmas kerekekFém alap stabilitássalSzövet kárpitozásRögzített karfákMagas háttámla (66 cm)Akár napi 8 órás használatra5 év garanciaA Sorela irodai szék ideális választás azoknak, akik kényelmes és megbízható ülőalkalmatosságot keresnek a napi munkához. Magas háttámlájának köszönhetően megfelelő támaszt nyújt a gerincnek, míg a megfelelő magasságállítás lehetővé teszi a pontos beállítást a felhasználó igényeihez.Stabil, fém alapja és puha padlókhoz tervezett kerekei sima mozgást biztosítanak az irodában, miközben a billenő mechanizmus révén az ülés kényelme még tovább fokozható, akár napi 8 órás használat mellett is. A pozíció rögzítése egy fix helyzetet biztosít a kényelmes munkavégzéshez.Praktikus és tartós megoldásA Sorela irodai szék strapabíró kialakítással és 5 év garanciával rendelkezik, így hosszú távon biztosítja a kényelmes munkavégzést otthon vagy az irodában. Szövet kárpitozása kellemes tapintású, és a karfák is stabil támaszt nyújtanak. Válassza ezt a széket, hogy munka közben is maximálisan kényelmes legyen!
Méretek
| Mélység: | 68 cm |
|---|
Specifikációk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 120 kg |
| Minimális magasság | 108 cm |
| Maximális magasság | 119 cm |
| Állítható magasságú | Igen |
| Állítható magasságú háttámla | Nem |
| Deréktámasz | Nem |
| Fejtámla | Nem |
| Kerekek típusa | Puha padlókhoz |
| Maximális ülésmagasság | 56 cm |
| Maximális ülésmélység | 51 cm |
| Minimális ülésmagasság | 45 cm |
| Minimális ülésmélység | 51 cm |
| Szék vagy fotel típusa | Irodai |
| A szék alapjának anyaga | Fém |
| A szék magasságállítási tartománya | 11 cm |
| Állítható ülésmélység | Nem |
| Az ülés szélessége | 52 cm |
| Az ülés vastagsága | 7 cm |
| Karfák | Rögzített |
| Kárpitos anyag | Szövet |
| Kartámasz szélessége | 5,5 cm |
| Magas háttámla | Igen |
| Maximális háttámla magasság | 66 cm |
| Maximális magasság a padlótól a karfáig | 77 cm |
| Maximális magasság az üléstől a karfáig | 21 cm |
| Mechanizmus | Billenő mechanizmus |
| Minimális háttámla magasság | 66 cm |
| Minimális magasság a padlótól a karfáig | 66 cm |
| Minimális magasság az üléstől a karfáig | 21 cm |
| Pozíció rögzítése | Igen |
| Ülés időtartama | 1 pozíció |
Hasonló termékek

Szürke LUXAR irodai szék
117-127×62×49 cm, ergonomikus, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
Brooke karfás irodai szék
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Irodai szék, ergonomikus szék párnázott üléssel, szürke
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
HOMCOM Executive Irodai Szék Lábtartóval, Forgószék, Állítható Magasságú Számítógép Szék Karfával, Krém | Aosom
Ergonomikus, forgó
Raktáron
ForgószékHuzat (S-es, bársonyos, 1 részes, fekete)
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Vinsetto Forgós Irodai Szék Dönthető Asztali Szék Magasságállítással, Emelhető Karfákkal, 120 kg Terhelhetőség, Irodába, Hálószobába, Kollégiumba 62,5
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Franklin irodai szék, fekete / fehér
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Irodai Szék - Játék/Számítógépes szék Fejtámlával, Derékpárnával, 3D Karfával, 3 Szinten Állítható, 360° Forgatható Kerekekkel, Szürke, 67 x
Ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Irodai forgószék, szövetborítás, LX karfás, Megane, fekete (BBSZV248)
Forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Farrell irodai szék, fekete
67×65 cm, ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék, Állítható Fejtámlás Íróasztali Szék, Állítható Karfás Számítógépes Forgószék Hintázó Funkcióval és Derék Támasszal,
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Irodai forgószék, szövetborítás, állítható dőlésszögű fejtámla, Cope, szürke (BBSZV420)
Forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Magasított irodai munkaszék lábtartó gyűrűvel, tappanccsal, fekete szövetborítás, szivacsos háttámla, MAYAH Tall (BBSZVV49)
Szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Forgós Irodai Szék, Dönthető Íróasztali Szék Karfákkal és Magasságban Állítható, 120 kg Teherbírású, 62x69x92-100 cm Zöld Szürke | Aosom
Forgó
Raktáron
Főnöki szék, fekete/szürke gyöngyszövet-borítás, fekete lábkereszt, MAYAH Racer Plus (BBSZVV42)
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Irodai forgószék, szövetborítás, állítható dőlésszögű fejtámla, Joy, fekete (BBSZV418)
Forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék Forgatható Üléssel és Hintázási Funkcióval,Fekete, Állítható Magasság 62 x 76 x 110-119 cm | Aosom
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Fekete ROXY irodai szék
80-89×60×65 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Fekete irodai szék ROXY
80-89×60×65 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Irodai forgószék, szövetborítás, krómozott lábkereszt, Texas, fekete (BBSZV218)
Forgó
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék, Magasságállítható Forgószék Karfával, Fából készült Bőrből, Világosszürke | Aosom
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Irodai szék, állítható karfával, fekete, puha bonded bőrborítás, fekete lábkereszt, MAYAH Champion Plus (BBSZVV44)
Ergonomikus, forgó, bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék Dönthető Funkcióval, Fejtámlával, Karfával, Magasságban Állítható Forgószék Lábpihenővel, Vászon Hatású Világosszürke
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Arsen irodai szék, szürke
65×62 cm, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Irodai forgószék, szövetborítás, fekete lábkereszt, Bora, fekete (BBSZV26)
Forgó
Raktáron
Vinsetto Hálós Irodai Szék Karfa Nélküli Forgós Íróasztali Szék, Magasságállító Funkcióval, 100 kg Kapacitás, Tanulmányi Irodához 43x58x90-100 cm Szür
Forgó, hálós
Raktáron
Irodai szék, fekete szövetborítás, feszített hálós háttámla, fekete lábkereszt, MAYAH Star (BBSZVV46)
Forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék Rugós Funkcióval Kárpitozott Karfával és Fejtámlával Magasságban Állítható Forgószék Támasszal Nylon Világosszürke 65
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Irodai forgószék, hálós háttámla, króm lábszerkezet, Tennessee, fekete (BBSZV332)
Forgó
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Magasított irodai munkaszék lábtartó gyűrűvel, tappanccsal, fekete szövetborítás, hálós háttámla, MAYAH Sky (BBSZVV48)
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Claude irodai szék, szürke
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Albert Kuip irodai szék
Ergonomikus, forgó
RaktáronA(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Sipario étkezőasztal, természetes fa
Bővíthető, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Medea dohányzóasztal, sonoma tölgy / fehér
50×90 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Ingenio dohányzóasztal, artisan tölgy
42×55 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Swansea dohányzóasztal, márvány / arany
Üveg, modern stílusú, márvány
Raktáron
Ryan állvány akasztó, króm
181×30 cm, álló, fém
Raktáron
Nea dohányzóasztal, wotan tölgy
52×60 cm, fa, tölgyfa
Raktáron
SimpleOffice konténer 40 x 48 cm - 4 fiókos, cseresznye
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
Lima cipőtartó, sonoma tölgy
45×32 cm, polcos, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Pendle íróasztal, artisan tölgy / grafit
85×124 cm, sarok, számítógépes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
"1" házszámú, RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Fali akasztó Pietro nagy, króm
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Sorbus étkezőasztal, mézes tölgy
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Paola dohányzóasztal, márvány / arany
Kerek, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




