Ár értékben megfelelő.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Méretek 220×240 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sárga-fehér steppelt ágytakaró és párnahuzat szett 220x240 cm Ronda – My House
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Egyéb típusok | Ágytakaró és párnahuzat szett |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Párnahuzatok száma | 2 |
| Súly | 1.6 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Méret | 220x240 |
| Hosszúság | 240 cm |
| Párna mérete | 45x45 |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minta | Absztrakt |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 250 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Sárga/fehér |
| Gyártó | My House |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ár értékben megfelelő.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Minőségileg nagyon silány.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Azt kaptam amit szerettem volna ,már rendeltem önöktől àgytakarót maximálisan meg vagyok vele elégedve! Köszönöm, csak ajánlani tudom mindenkinek. Szép napot kívánok 🥰
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Vidám színek feldobják a szobát. Nagyon tetszik.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A megvásárolt termék nem okozott csalódást. Praktikus jó anyagú és a színe is meg egyezik.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, pamut
Raktáron
Pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Pamut
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron

Franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron