



Méretek 220×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 753 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sárga-bézs steppelt ágytakaró 220x230 cm Floral Patchwork – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
|---|---|
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Súly | 1.63 kg |
| Méret | 220x230 |
| Hosszúság | 230 cm |
| Kollekció | Floral Patchwork |
| Minta | Patchwork |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/mosás 40°C-on/mosógépben mosható |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Bézs/sárga |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, ajánlom.
Élőben még szebb a színe, elégedett vagyok!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Elégedett vagyok a minőséggel, a színnel és a mintával is. Még nem használtam, mert előbb a méretet kell igazítanom.
Szép színvilág, jól kivitelezett, gyűrődésmentes.
Nagyon tetszik.

Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×240 cm, pamut
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
240×260 cm, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron

33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Fém, fedővel

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló