






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpatest. A lámpatest egyes részei elforgathatók, így a fényt pontosan az Ön igényeihez igazíthatja.Meleg fehér fényt sugároz (3000K).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

LED, konyhába, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, modern stílusú
Raktáron
LED, fém, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron