



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpatest. A lámpán található kapcsolóval váltogatható a fény színe. Színhőmérséklet: 3000/4000/6000K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 6000/3000/4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronFém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás