









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Rózsaszín Fém: Fekete Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 44 cm Ülésszélesség: 44 cm Mélység: 51 cm Ülésmélység: 40 cm Magasság: 87 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtlen design finom varrással Stabil fém lábak porfestéssel ellátva Szétszerelt állapotban szállítjuk Az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást összekapcsoló stílus. Fogadjon letisztult kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Nagyszerű kiegészítők a skandináv étkezőhöz a örökzöld növények, színes tányéralátétek és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nagy ablakok és világítás nélkül nem létezhet, amelyek biztosítják a fényt a rövid napokon is. A kárpitozott étkezőszék LAVA tökéletesen illeszkedik a skandináv országok inspirálta étkezőbe. Egyszerű varrás és fém lábak fa díszítéssel harmonizálnak az asztallal fém elemekkel. Remekül mutatnak különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változtatásoktól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 44 cm |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Súly | 4,2 kg |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 4 nap alatt
Stabil es nagyon kényelmes
Szep a szín
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Kiszállítás 3 nap alatt
Szèp kàrpit kènyelmes nagyon
Egy termèk làba hibàs
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

87×44×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Ingyenes szállítás
Kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
76×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva