






Méretek 86×45×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Barna Fém: Bézs - fa dekoráció Méretek Szélesség: 45 cm Ülőfelület szélessége: 44,5 cm Mélység: 55 cm Ülés mélysége: 40 cm Magasság: 86 cm Ülés magassága: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló design finom tűzéssel Erős fém lábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Nagyszerű kiegészítők egy skandináv étkezőben a örökké zöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely a rövid napok során is biztosítja a fényt. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illik egy skandináv országok inspirálta étkezőbe. Illessze össze az egyszerű tűzést és fekete lábakat egy fém elemekkel rendelkező asztallal. Kiválóan mutatnak az különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen változtatni.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Súly | 4,2 kg |

86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
84×55×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel


Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron