






Méretek 87×44×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: rózsaszín Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélysége: 50,5 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 87 cm Ülésmagasság: 49 cm Háttámla magassága: 38 cm Terhelhetőség: 120 kg Egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöző stílus. Válasszon mérsékelt kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Az örökzöld növények, a színes terítők és a nagy fémlámpák remek kiegészítői a skandináv étkezőnek. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A rózsaszín Kara étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Illessze az egyszerű varrásokat és a fekete lábakat az asztalhoz fém elemekkel. A különböző színű székek jól mutatnak egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fém
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel

87×44×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
81×46×54 cm, fa, bükkfa
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban

Kartámasszal
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×44×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Kőrisfa, laminált
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron