








Méretek 80×46×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Polipropilén: Korall Tömör fa: Bükk Szék méretei Szélesség: 46 cm Ülésszélesség: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg Súly: kb. 3,7 kg Kialakítás Skandináv stílus modern színes kialakításban Tartós és természetes anyagok kombinációja a hosszú élettartamért Ergonomikusan kialakított ülés a maximális kényelemért Könnyen karbantartható a minőségi anyagoknak köszönhetően Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomag méretei: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg A skandináv étkező a letisztultság, világosság és a természetes harmónia szimbóluma. A tiszta vonalak, természetes anyagok és lágy színárnyalatok kombinációja meghitt teret teremt, amely vonzza a családot és barátokat az együttlétekhez. A funkcióra és esztétikára helyezett hangsúly révén a kényelmet és a időtálló dizájnt ötvözi. Csak néhány kiegészítőt kell hozzáadni semleges tónusokban, és az étkező elnyeri egyedi, nyugalmas és elegáns karakterét.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Súly | 4,5 kg |

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Ingyenes szállítás
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Ingyenes szállítás
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron