









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Mustár Tömör fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülésszélesség: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg Hmotnost: kb. 3,7 kg Kialakítás Skandináv stílus modern színes kivitelben Tartós és természetes anyagok kombinációja a hosszú élettartam érdekében Ergonomikusan formázott ülés a maximális kényelemért Könnyű karbantartás a minőségi anyagoknak köszönhetően Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomag méretei: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg A skandináv étkező a letisztultság, világosság és a természetes harmónia szimbóluma. A tiszta vonalak, természetes anyagok és finom színárnyalatok kombinációja otthonos teret hoz létre, mely hívogató a családi és baráti összejövetelekre. A funkcionalitás és esztétikum hangsúlyozásával olyan helyiséggé válik, ahol a kényelem és a kortalan design ötvöződik. Elég néhány semleges tónusú kiegészítőt hozzáadni, és az étkező nyugalmat és eleganciát sugárzó egyedi karaktert nyer.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Súly | 4,5 kg |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 3 nap alatt
modern, könnyen tisztítható
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Kiszállítás 6 nap alatt
Könnyen tisztítható és formatervezett szék.Majd székpárnát kell rátenni,hogy komfortosabb legyen.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva