Ajánljuk
Liurnia étkezőszék, bézs
Méretek 93×43×53 cm
Előző árak
- 2026. 05. 28. - 19 990 Ft
- 2025. 11. 26. - 19 990 Ft
- 2025. 11. 25. - 19 790 Ft
- 2025. 11. 23. - 16 090 Ft
- 2025. 11. 20. - 18 090 Ft
- 2025. 11. 17. - 16 090 Ft
- 2025. 11. 15. - 17 390 Ft
- 2025. 11. 06. - 16 090 Ft
- 2025. 10. 25. - 16 990 Ft
- 2025. 10. 24. - 17 390 Ft
- 2025. 10. 19. - 15 390 Ft
- 2025. 10. 14. - 17 390 Ft
- 2025. 10. 11. - 16 090 Ft
- 2025. 10. 05. - 16 690 Ft
- 2025. 10. 01. - 17 390 Ft
- 2025. 09. 11. - 15 690 Ft
- 2025. 05. 30. - 19 690 Ft
Termékleírás
Liurnia étkezőszékA Liurnia étkezőszék modern és elegáns kiegészítője minden étkezőnek. Kényelmes ülőfelülete bársonyszövetből készült, ami extra puhaságot és stílust biztosít használata során. A masszív fém alap garantálja a hosszú távú stabilitást és tartósságot. Ez a szék ideális választás otthonába vagy akár irodai környezetbe is, ahol a funkcionalitás és a megjelenés egyaránt fontos.Több éven át élvezheti a kényelmet, hiszen 5 év garanciával rendelkezik, és akár 120 kg teherbírású ülőhelyet biztosít. Méreteinek köszönhetően kényelmes ülőhelyet nyújt minden vendég számára.Főbb jellemzők Szélesség: 43 cm Mélység: 53 cm Magasság: 93 cm Ülésmagasság: 47 cm Ülés mélysége: 43 cm Háttámla magassága: 46 cm Szövet és bársony ülőfelület Fém alapanyag Teherbírás: 120 kg Nem egymásra rakható Súly: 4,1 kg 5 év garanciaA Liurnia étkezőszék egy tartós és stílusos megoldás, amely kényelmes ülést nyújt hosszabb étkezések vagy megbeszélések során is. Ez a szék minden otthonba vagy munkahelyre remek választás, akik értékelik a minőséget és a modern dizájnt.
Méretek
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 93 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Funkció | Rakásolható |
| Szín | Bézs |
| Kárpitozott | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 120 kg |
| Egymásra rakható | Nem |
| Háttámla magassága | 46 cm |
| Az alap anyaga | Fém |
| Az ülés anyaga | Szövet |
| Az ülés szélessége | Bársony |
| Az ülésmélység | 43 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Súly | 47 cm |
A(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
"1" házszámú, RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Házszám "2", RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Fali akasztó Pietro nagy, króm
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
SimpleOffice konténer 40 x 48 cm - 4 fiókos, cseresznye
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Random II polc, wotan tölgy
25×20 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Licea cipőtartó, természetes fa
65×23 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Olavis cipőtartó, természetes fa
41×26 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nea dohányzóasztal - négyzet, sötét dió
52×60 cm, fa, gurulós
Raktáron
Nea dohányzóasztal, wotan tölgy
52×60 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Raymond étkezőasztal, tiszta / arany
100×100 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Medea dohányzóasztal, sonoma tölgy / fehér
50×90 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×45 cm, fém
Raktáron
Justin étkezőszék, bézs / dió
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brenda irodai szék, fekete
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 11 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

































