




Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Mentás Méretek Méret: 90 x 200 cm Jellemzők Puhaság és tartós anyag Magas rugalmasság, nem csúszik el és szorosan tart Nem szükséges vasalni Gumival körben végig szegve Praktikus tanácsok Első használat előtt alaposan mosd ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártói címke szerint) Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsd Csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |

Gumis, jersey, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, vízhatlan, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron