







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyerekszobába tervezett, modern stílusú mennyezeti lámpa. Távirányítóval szabályozható a fényerő és a színhőmérséklet. Színhőmérséklet: 3000-6000K. Éjszakai fény és memóriafunkció (a memória beállítása csak akkor működik, ha a lámpát távirányítóval kapcsolják ki és be). A távirányító a csomag részét képezi.
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 68 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5640 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 390 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 68 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 68 W |
| Series | KIDS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Mennyezeti
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Asztali, fali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali, fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás