Hasonlítsd össze az árakat 22 176 Ft-tól 31 405 Ft-ig 4 webáruházban:
Eglo 98096 - LED Kültéri lámpa MANFRIA LED/10W/230V IP44 magasság 380
Válogatott ajánlatok
Válassz 4 üzlet közül 22 176 Ft és 31 405 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 4488 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 29 128 Ft
- 2026. 03. 22. - 29 128 Ft
- 2026. 03. 13. - 26 675 Ft
- 2026. 02. 13. - 27 353 Ft
- 2026. 01. 26. - 26 675 Ft
- 2026. 01. 23. - 27 394 Ft
- 2025. 12. 18. - 27 403 Ft
- 2025. 12. 02. - 27 720 Ft
- 2026. 05. 01. - 26 990 Ft
- 2026. 03. 22. - 26 990 Ft
- 2026. 03. 13. - 24 640 Ft
- 2026. 02. 13. - 26 080 Ft
- 2026. 01. 26. - 24 640 Ft
- 2026. 01. 23. - 24 640 Ft
- 2025. 12. 18. - 24 640 Ft
- 2025. 12. 02. - 24 640 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 24640.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 830 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | MANFRIA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

EGLO 81751 - HELSINKI kültéri lámpa 1xE27/15W/230V IP65
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matera kültéri állólámpa
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri lámpa sötétszürke 12 cm LED-del - Bar
Fali
Raktáron
Brilagi - RIANO LED kültéri lámpa érzékelővel, 8W, 230V, antracit, IP65, 80 cm
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri lámpa 2 SCHUKO aljzattal 1xG9/11W/230V IP44 fekete
Álló, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Ramsey tölthető LED asztali lámpa
Szolár, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete arannyal, szürkületi érzékelővel - Rotterdam
Fali
Raktáron
Brilagi - LED kültéri dekorációs fényfüzér GIRLANDA 25xE12 20m fehér IP44 meleg fehér
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus kültéri fali lámpa sötétszürke IP44 - Kansas
Fali, fém
Raktáron
Vízálló szolár lámpa - Gardlov
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Brilagi - Kültéri lámpa 2 db SCHUKO aljzattal 1xE14/15W/230V IP44 fekete
Álló, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa fehér 51 cm IP44 - Storm Large
Raktáron
Soham tölthető LED asztali lámpa
Szolár, talajba építhető, réz
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos kültéri fali lámpa fekete IP65, Wifi GU10 50mm-es izzóval - Baleno
Fali, műanyag
Raktáron
2 db fekete négyzet alakú kültéri fali lámpa szett LED-del IP65 - Gem
Fali
Raktáron
Patras kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
2 db fekete kerek kültéri fali lámpa szett LED-del IP65 - Gem
Fali
Raktáron
Nyáréjszaka fénysor
Raktáron
Eglo 79286 - Kültéri fali lámpa mozgásérzékelővel TRIBANO 1xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa fekete, LED-del, 2-lámpás, IP54 - Mal
Fali
Raktáron
6 db-os fekete talajszpot készlet LED-del, IP65 napelemes - Terry
Szolár, fém
Raktáron
Brilagi - TERNI LED/12W/230V kültéri fali lámpatest barna IP44
Fali, 230V
Raktáron
Kültéri állólámpa sötétszürke 25 cm, fényerő-szabályozóval és mozgásérzékelővel napelemes - Sonne
Mozgásérzékelős, szolár, álló
Raktáron
Kültéri Fali Lámpa Barna SKIATHOS VIOKEF 4056200
Fali
Raktáron
6 darabos fekete négyzet alakú földbe süllyeszthető spotlámpa szett LED-del IP65 Solar - Terry
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri szalagvilágítás 16M LED-del, 28 lámpás - Malai
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fekete LED-del 2-lámpás mozgásérzékelővel - Simon
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Modern fürdőszobai beépített spotlámpa fekete IP54 - Shed Honey
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete, fényerő-szabályozóval és mozgásérzékelővel, napelemes - Kayo
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete LED-del IP54 mozgásérzékelővel, szolár - Floody
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Rimini kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém
Raktáron



