








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermekek részére készült szilikon éjszakai lámpa. Ez a dekoratív világítótest nem játék gyerekek számára. Dinoszaurusz formájú, RGB + W (fehér) funkcióval. Érintésvezérlés lehetővé teszi a fényerő és a fény színének beállítását. Beépített 1200 mAh kapacitású Li-ion akkumulátor. Világítási idő: 5 óra (3000K), 10 óra (RGB). Töltési idő: 2,5 óra. A csomag tartalmaz egy micro USB töltőkábelt.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Kapcsoló a világítótesten |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 34 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Elem élettartam | 10 h |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | ANIMAL Polux, BALOO Rabalux, NIGHT LIGHT Illumaxx, NIGHT LAMP MegaLight |
| Gyártó | Milagro |

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
Raktáron
Asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron