


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED reflektor ideális kertbe, pergolába vagy garázsba. A reflektorok gyorscsatlakozóval vannak felszerelve a tápkábel csatlakoztatásához. A csatlakozó IP65 védettségi osztályú és "L" alakú. Ezért a reflektor nagyon közel elhelyezhető a falhoz, így nem lóg ki a térbe. A polikarbonát burkolat jobb fényeloszlást biztosít és csökkenti a vakítást.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 4500 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 310 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | ELARA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Álló, 230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás



Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Szolár, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron