



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 7790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Retró |
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fekete |
| Típus | Izzószálas izzó/LED izzó |
| Funkció | Fényerőszabályzós/LED technológia |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 1800 K |
| A teljes fényáram | 130 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 14 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Sugárzási szög | 320 ° |
| Series | DECOR BULBS Osram |
| Gyártó | Osram |

G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
G9, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás