









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED izzó növénytermesztéshez, különösen napfényhiányos helyeken. 5 fényforrás, ebből 4 állítható 90°-os szögben. Az izzó 2 hullámhosszú fényt használ: 430-460 nm – támogatja a növények fejlődését főként a növekedés korai szakaszában. 580-730 nm – elősegíti a virágzást és a termésképződést. Ezeknek a hullámhosszoknak a kombinációja természetes napfényhez hasonló fényt eredményez az izzóban. A fény szórási szöge: 120°. Fotoszintetikus fotonáram (PPF) – a növények számára hasznos fény mennyisége. PPF: 59 μmol/s.
| Izzó típusa | LED |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 1200 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 20 Ra |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Series | PLANT LAMP Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
G9, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
Raktáron
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás