Hasonlítsd össze az árakat 8087 Ft-tól 9466 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 78006 - GREG LED 18W 230V 4000K 118 cm alatti világítás
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8087 Ft és 9466 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 9466 Ft
- 2026. 04. 19. - 9466 Ft
- 2026. 03. 24. - 9328 Ft
- 2026. 03. 13. - 8098 Ft
- 2026. 03. 02. - 8462 Ft
- 2026. 02. 26. - 8715 Ft
- 2026. 02. 19. - 8462 Ft
- 2026. 02. 13. - 7960 Ft
- 2026. 05. 18. - 9466 Ft
- 2026. 04. 19. - 9466 Ft
- 2026. 03. 24. - 9190 Ft
- 2026. 03. 13. - 6730 Ft
- 2026. 03. 02. - 6730 Ft
- 2026. 02. 26. - 7490 Ft
- 2026. 02. 19. - 6730 Ft
- 2026. 02. 13. - 6730 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Rabalux márkától származik, raktárunkban van, ára 9190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Semleges |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1580 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Egyéb |
| Series | DUDDU Rabalux, GREG Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Lina lámpatest
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
Videx beépített LED-es újratölthető lámpa, mágneses hátlappal, akasztóval 3000-6500K
LED, meleg fényű, hideg fényű
Raktáron
Cyrus LED két áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
SHALLOW besüllyeszthető sínelem
Klasszikus
Raktáron
5MM sínelem
Klasszikus
Raktáron
Flat sínelem
Klasszikus
Raktáron
5MM sínelem
Klasszikus
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
Ultra Slim süllyeszthető sínelem
Klasszikus
Raktáron
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Flat sínelem
Klasszikus
Raktáron
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Profile TRIAC sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
5MM sínelem
Klasszikus
Raktáron
Cyrus LED két áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED érzékelőszekrényes lámpa 3,5W CCT, szabályozható
LED, meleg fényű, hideg fényű
Raktáron
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 78016 - LED Pultmegvilágító BAREG LED/20W/230V 3000/4000K fekete
LED, meleg fényű, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ultra Slim LED sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
Raktáron
LED Ipari fénycsöves lámpa G-SERIES LED/36W/230V 4500K 120cm IP65
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
MSF416 36W TriProof lámpatest 4000K G2 3000Lm
Klasszikus, semleges fényű
Raktáron
Por és páramentes lámpa 20W
LED, semleges fényű
Raktáron
Ultra Slim LED sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
Raktáron
Fénycső T8 22W 150cm LED Tube 5000K CCG G2 2300Lm
LED, hideg fényű
Raktáron
Slim DALI sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Fulgur 24481 - LED pultmegvilágító DAISA LED/18W/230V
Raktáron
Ultra Slim LED sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
Raktáron
LED 120 cm-es armatúra 2x18 W-os víztiszta fedéllel LED fénycsövekkel
LED, semleges fényű
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás



