





Ez a napelemes reflektor teljesen környezetbarát és biztonságos megoldás, amely ideális bármilyen kültéri alkalmazáshoz. Kiválóan alkalmas kertbe, teraszra vagy verandára. Nem igényel csatlakozást elektromos hálózathoz. Időjárásálló kialakításának és falra szerelhetőségének köszönhetően ez a lámpa évekig megbízhatóan szolgál majd. Beépített Li-Ion akkumulátorral rendelkezik: 3,7V 18650 1200 mAh. Töltési idő 6-8 óra, teljes feltöltöttség esetén az üzemidő akár 8 óra is lehet. A lámpa mozgás- és alkonyérzékelővel van felszerelve. A csomag tartalmaz egy távirányítót, amellyel a következő üzemmódok választhatók: BE - a lámpa bekapcsolása; KIKAPCSOLÁS - a lámpa kikapcsolása; 1. üzemmód - mozgás érzékelésekor a lámpa 100%-os fényerővel világít, mozgás hiányában 20 másodperc után kikapcsol; 2. üzemmód - mozgás érzékelésekor a lámpa 100%-os fényerővel világít, mozgás hiányában 20 másodperc után energiatakarékos módba kapcsol, és 10%-os fényerővel világít a következő mozgásérzékelésig; 3. üzemmód - mozgásérzékelő kikapcsolva, a lámpa folyamatosan 30%-os fényerővel világít; SOS - a lámpa SOS jelzést ad. Kábel hossza: 4,8 m.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Funkció | Szolár technológia/Alkonyérzékelő/LED technológia |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SOLAR Milagro |
| Gyártó | Milagro |

Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár
Raktáron

Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, bronz, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, függő
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Mozgásérzékelős, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás