


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
G4 foglalatú pótizzók sütőkhöz. Az izzók 300 °C-ig hőállóak. Izzó átlagos élettartama: 2000 óra. Az EK 244/2009 számú rendelete értelmében nem alkalmasak lakóhelyiségek világítására.
| Foglalat típusa | G4, G9 |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Ökológiai | Igen |
| Típus | Halogén izzó/Speciális izzó/Ipari izzó |
| Foglalat | G4 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 2000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Funkció | Fényerőszabályzós |
| Feszültség | 12 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 8000 ON/OFF |
| Alak | Kapszula |
| Színvisszaadási index (cri) | 100 Ra |
| Darabszám a csomagban | 10 |
| Series | HALOPIN Osram |
| Gyártó | Osram |

G9, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, középfehér (3500 - 4500 K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, középfehér (3500 - 4500 K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, E27, retró stílusú
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, dimmelhető, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, E27, globe és deco pipe
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron

LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, középfehér (3500 - 4500 K), ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, dimmelhető, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
LED, középfehér (3500 - 4500 K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), globe és deco pipe
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás