





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Több |
| Szín | Szürke |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | FRADELO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás