




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpa. A fény színének változtatása a lámpán található csúszkával (3000K / 4000K / 6000K). Magas, IP54-es védettség víz- és porállóságot biztosít.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 210 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| A teljes fényáram | 3040 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Series | NIVERA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás