




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpa. A fény színének változtatása a lámpán található csúszkával (3000K / 4000K / 6000K). Magas, IP54-es védettség víz- és porállóságot biztosít.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 2280 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | NIVERA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás