









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A minőségi tölgyfa talp az Ön otthonának dísze lesz. A búra UV-álló, így az anyag használat során nem fakul. A felső részre szerelt mágneseknek köszönhetően a búra egyszerűen és rendkívül gyorsan rögzíthető. Több színben és különböző átméretekben elérhető.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fő anyag | Fa |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Series | BELLADONNA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, halogén
Raktáron
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, klasszikus kapcsolóval, egy izzóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás