







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Minőségi tölgyfa talp díszí majd otthonát. A búra UV-álló, az anyag használat közben nem fakul ki. A búra felső részén található mágneseknek köszönhetően egyszerűen és gyorsan felszerelhető. Több szín- és átmérőváltozat közül választhat. A lámpatestbe E27 foglalatú izzók illeszkednek.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Több |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Funkció | LED technológia |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | E27 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 27 W |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | BOHO Spot-Light, BELLADONNA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás