Hasonlítsd össze az árakat 17 091 Ft-tól 18 990 Ft-ig 2 webáruházban:
17 091 Ft-tól2 webáruházban
Eglo 900182 - LED mennyezeti lámpa FUEVA LED/20,5W/230V átm. 28,5 cm
17 091 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 17 091 Ft és 18 990 Ft közötti árkategóriában:
RaktáronIngyenes szállítás60 napos termékvisszaküldés
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 18 990 Ft
- 2025. 08. 25. - 18 990 Ft
- 2025. 07. 30. - 18 635 Ft
- 2025. 07. 27. - 18 280 Ft
- 2026. 05. 01. - 18 990 Ft
- 2025. 08. 25. - 18 990 Ft
- 2025. 07. 30. - 18 280 Ft
- 2025. 07. 27. - 18 280 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 18990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FUEVA 5 Eglo, FUEVA 1 Eglo, FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

124 590 Ft
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
27 790 Ft
Redo 01-3729 - FRISBI LED mennyezeti lámpa 8W 230V IP44 fehér
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
7700 Ft
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
15 890 Ft
Veri
Raktáron
34 290 Ft
Zuma Line MS724-R400-GD - LED Dimmelhető lámpa NADI LED/36W/230V átm. 40 cm arany + távirányító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa SIRIJA LED/24W/230V átm. 45 cm bézs
RaktáronIngyenes szállítás
52 390 Ft
Brilagi - Dimmelhető LED-függőlámpa kábelen FALCON II LED/99W/230V, átmérő 60 cm, fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
25 680 Ft
Immax NEO 07292L - LED+CCT dimmelhető mennyezeti lámpatest SEMPLICI 36W/230V átm. 40 cm + távirányítóval
RaktáronIngyenes szállítás
90 490 Ft
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
6890 Ft
Eglo 32817 - LED mennyezeti lámpatest FUEVA LED/21W/230V Ø 30 cm matt króm
Fém
Raktáron
8890 Ft
Eglo 33209 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA-C LED/21W/230V 30x30 cm fehér
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
48 000 Ft
LED mennyezeti lámpa OPAL + távvezérlő + Wifi 48W - LC902Y
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
26 406 Ft
Brilagi - LED dimmelhető lámpa PILANA LED/48W/230V tölgy/fehér átm. 40 cm + távirányító
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
24 490 Ft27 790 Ft
Brilagi - CARVALHO LED mennyezeti lámpa LED/20W/230V, tölgy, átm. 27,5 cm
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
21 720 Ft
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/48W/230V 3000-6500K ø 39 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft13 790 Ft
Briloner 3392-014 - LED Mennyezeti lámpa FREE LED/22W/230V á. 42 cm
RaktáronIngyenes szállítás
28 445 Ft30 435 Ft
LED panel fehér négyzet alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - ULTRA SLIM fürdőszobai mennyezeti LED lámpa/18W/230V 30x30 cm ezüst IP54
RaktáronIngyenes szállítás
26 410 Ft
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa LARIOS LED/60W/230V 3000-6500K ø 49 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
29 585 Ft31 235 Ft
Modern mennyezeti lámpa acélból, beépített LED-del 80 cm - Liv
Fém, műanyag
Raktáron
11 490 Ft
Panel Kiemelő keret
Fém
Raktáron
37 190 Ft
Dio Pro LED wallwasher
RaktáronIngyenes szállítás
14 890 Ft
Dirpno LED LED panel
Raktáron
38 390 Ft
UpRail LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
45 990 Ft
UpRail LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
55 290 Ft
UpRail LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
58 390 Ft
UpRail LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
85 990 Ft
UpRail LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
95 190 Ft
UpRail LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
34 990 Ft
Planet LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
34 990 Ft
Datum LED mennyezeti spotlámpa
RaktáronIngyenes szállítás
4290 Ft







