







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati fali lámpa. 2 kapcsoló a lámpatest elülső oldalán. Beépített LED fényforrással. A lámpához külön meg kell vásárolni E14 foglalatú, maximum 40W-os fényforrást (nem tartozék).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | E14/Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W/40 W |
| Izzók száma | 1 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Típus | Fali lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Series | LED WALL LAMPS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, üveg
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás