












Méretek 80×42×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag (polipropilén): Antracitszínű Méretek Támla szélessége: 42 cm Ülőlap szélessége: 40 cm Teljes mélység: 52 cm Magasság: 80 cm Ülés magassága: 45 cm Karfák magassága a földtől: 64 cm Karfák teljes szélessége: 55 cm Elülső karfák közötti belső távolság: 48 cm Hátsó karfák közötti belső távolság: 47 cm Súly: 4,45 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Rakásolható Könnyű szerkezet Modern, légies design A műanyag nem UV-stabil, ajánlott védeni a széket a napfénytől Szétszerelt állapotban szállítjuk Túlzsúfolt, nehéz bútorokkal és mély színekkel teli tér nem az Ön stílusa? Válassza a könnyedséget, légies hatást és az egyszerű vonalakat. A műanyag székek kiváló kiegészítők egy modern otthonba, ahol a praktikusság és az időtlen megjelenés dominál. Tartós anyaguknak köszönhetően, könnyű karbantartásuknak és kis súlyuknak köszönhetően ideális választás a mindennapi használatra – akár az étkezőasztalnál, a dolgozósarokban vagy a teraszon. A műanyag székek még kis terekbe is jól illeszkednek, amelyeket formájukkal és színükkel optikailag könnyítenek.
| Szélesség: | 42 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Karfás | Igen |
| Szín | Szürke |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,45 kg |

80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×46×52 cm, műanyag, karfás
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, karfás
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×46×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Raktáron
79×56 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műrattan, természetes rattan, karfás
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron

79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Ingyenes szállítás
73×32 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, teakfa
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
68×73 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron